اطمینان از اصالت کالا

اطمینان از اصالت کالا، همیشه یکی از مسئله‌هایی است که ما در هر خریدی که انجام می‌دهیم به آن فکر خواهیم کرد و ما در سایت نیوکالا این را به‌خوبی میدانیم؛ و از آنجا که رضایت مشتری‌هایمان و اینکه با خیال راحت از ما خرید کنند در اولویت ما بوده است، طبعاً باید خیال مشتریانمان را از اصالت کالایی که از نیوکالا می‌خرند راحت کنیم.

اینجا باید به چند نکته اشاره‌کنیم:

واول اینکه بخش تأمین کالای نیوکالا، از افراد خبره و باتجربه تشکیل‌شده است که تمامی کالاها را قبل از تأمین و حتی قبل از ارسال چک می‌کنند و از اصل بودن آن مطمئن می‌شوند

و دوم اینکه سایت نیوکالا، به‌هیچ‌عنوان از بازار آزاد هیچ محصولی را تهیه نکرده و تمامی محصولات را، از تولیدکنندگان داخلی یا واردکنندگان رسمی تهیه می‌کند، برای همین در اصل امکان ورود محصول تقلبی و حتی “های کپی” به مجموعه نیوکالا وجود نداشته و تمامی محصولات موجود در سایت 100 درصد اصل می‌باشند.

ما به‌خوبی محصولات تقلبی و های کپی را تشخیص داده و از فروش و حتی تبلیغ نادرست آن جلوگیری می‌کنیم؛ پس با خیال راحت خرید کنید و از خریدتان لذت ببرید، چرا که کارشناسان سایت نیوکالا هوای شما را دارند.

صفحه مناسب چاپ

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in Unknown on line 0